Jag gick här hemma som vanligt, stötte till tån i nått hårt och tån var på golvet o de blödde som f*n. Mesamma till sjukhuset
Äh! Menar Dark Ifrit, lillbrorsan
Just for Laughs bästa skämt hittills är kanske när de hade en ställning, sen hade de ett helt rent, smutsfritt fönster täckt, sen så när nån kom så låssades en "arbetare" snubbla o skvättta vatten på dem som han hade i en hink. Dem var skrajja :D
http://upl.silentwhisper.net/uplfolders/upload1/2215417.jpeg
Detta hade jag men tog bort det eftersom det kostade 19.99 pund vilket jag vägrade betala.
Är de nån här som lirar Hattrick? Vad heter ert lag? Vilken plats i er division ligger ni? Själv lirar jag, namn: The Space. Tror jag ligger 5-6 plats.
GTA Vice City, Jame Bond Everything or Nothing, Final Fantasy X-2, Medal of Honor Rising Sun, Tony Hawk Underground, NHL 2004, FIFA 2004 är spel som äger.
Skulle nån i vår skola komma med pkmn kort till skolan skulle han bli utskrattad för livet/ hånad för resten av livet/ mobbad resten av livet. + att pkmn är uråldrigt och vad jag tycker så är det barnsligt.