Hoppa till innehåll

Tossan2

Medlem
  • Antal innehåll

    35
  • Blev medlem

  • Senast inloggad

Allt publicerat av Tossan2

  1. ok raptomex vi kan vill gå till bandos boss imorgon (fredag) Nej tack :PJag är bara 77 range, och bandos generalen har typ 370+ range defence. :P du som har så mycket pengar kan väll köpa bandos godsword jag som är typ fattig har bandos godsword :)
  2. ok raptomex vi kan vill gå till bandos boss imorgon (fredag)
  3. nej dom uppgradera runescape :angry:
  4. Tack det funkar skit bra!!! :thanks:
  5. tack så mycket jag har allt som du säger men jag kommer inte ha dragon bolts för dom är lite för dyra vilken ranged lvl ska man va typ???
  6. vad ska man ha på sig när man möter bandos boss tycker du??? :D
  7. har nån gjort en youtube film?????
  8. kan nån hjälpa mig. många va er kan ta foto på era runescape gubbar men vad är det för pogram :D
  9. men har du gjort några youtube filmer??????? raptomex
  10. jag är member och 63 i fishing jag brukar fånga megpie impling man får 200k för 13st jag är member och 63 i fishing jag brukar fånga megpie impling man får 200k för 13st vad heter du på runescape
  11. på 3 år kan typ vem som helst bli combat lvl 136 Oo beror bara på hur gärna man vill... Tossan2*Jag har 20M kvar köpte full dragon för några veckor sedan. Jag är inte den som samlar pengar precis. Dyas* En free player kan nå lvl 126, för att nå lvl 138 så måste man få lvl 99 i summoning också. Jag är på lvl 136 för att jag orkar inte lvl till 99 i summoning. Det är extremt jobbigt. Så ja, det går för den som sitter flera timmar om dagen och spelar nonstop. men hur känar du så mycket pengar?????
  12. och om man spelar mycket så är det lättare
  13. snart i två år hur mycket pengar har du???
  14. och du är redan 136 :o fett nice B)
×
  • Skapa ny...