Hoppa till innehåll

ETS

Medlem
  • Antal innehåll

    53
  • Blev medlem

  • Senast inloggad

Allt publicerat av ETS

  1. Nej, för det börja att hända efter många missions så jag har inte instalerat om spelet. patcha? någon länk?
  2. Hello, 1. Ja när jag spelar GTA San andreas så brukar jag ibland få problem med musen, asså jag kan nt se runt om mig, musen krånglar och det går bara att gå framåt,bakåt,vänster och höger liksom ni förstår hoppas jag. När jag trycker på ESC så stannar spelet och det går inte bort med någonting så jag blir tvungen att starta om datorn. Vad kan problemet vara? detta händer ibland bara men det är störande. 2. Jag kollade om min dator tål GTA SA och jag såg att den tålde den 100% utan problem men när jag spelar laggar det endo ibland, någon som vet varför?
  3. Thanks för eran hjälp då da.
  4. Kan nu någon svara snälla snälla!
  5. Det skulle stå SPRÄNGA*, men iaf någon som kan svara plz!
  6. Jag kan spela nu igen,, fråga: finns det ingenting som man ska sränga innan man kommer dit förutom att döda alla? Har fortfarande inte klarat banan :angry:
  7. Om du syftar på banan så spelar de ingen roll och jag går med dom eller nt jag har testat att gå med dom men endo.
  8. Jaha men nu har jag laddat ner dom, så hur tar jag bort dom jag hittar dom inte, jag vill ju spela.
  9. Nej. Så länge han tar de patcharna jag länkade så finns det ingen risk. Ladda först hem 1.6 och installera. Gör sedan samma sak med 1.6-1.7. Falukorv jag ladda ner båda nu men när jag ska starta spelet står det "Please insert the correct DVD-ROM, select OK and restart application" vad ska jag göra nu?
  10. Jag chansar och får se :(
  11. Jag vet faktiskt inte om det är 1.7 eller inte, kan du ge sida till upttadtering? kanske säga hur man isntalerar elr så? VORE VÄLDIG TACKSAM. Crazyshit- Jag har gjort exakt samma saker, men elden dödar mig :angry: :( Jag ska kolla en gång till på nån youtube och göra igen samma, menni vet innan banan startar säger Commandot någonting med " vi har fortfarande inte öppnat koden" eller nå sådant kan ej så bra engelska och då säger capten price helvete med det de löser vi, jag kanske nt löst den?:S haha känner mig dum men bara en gissning. Och en sak: På youtube när andra spelar så när capten price eller Gaz eller nån pratar så skriv det de som de pratar nedanför men de gör det inte för mig hur fixar jag det? Är lite besvärlig nu men vore tacksam om ni hjälpte till.
  12. Ja, de lite rök och jag ser deras ben och så de springer förbi sen kanske dom dör snare vet ej hinner ju nt se. Patcha? Ge någon bra sida till de för jag vet ej vad för patch ja ska ha :S
  13. Hur jag gör: Jag går fram till och ställer med precis där det är en gång åt höger och en åt vänster. Jag dödar dom 2 som finns i gångarna, alltså dom som skjuter dig om du ställer dig framför gångarna, Sen går jag i den högra eller vänsta gången framåt till då det kommer 1 eller 2 ut från en annan gång och dödar dom med, sen när jag ska fortsätta till den 3:dje gången finns det 2 eller 3 stycken där som jag också dödar, men iaf kommer jag sen dit att rakt famför mig ser jag andra gången på andra sidan och där står 2 stycken, ibland har jag dödat dom och ibland inte men de var ingen skillnad, sen srpinger jag åt höger eller vänster beror på vilken gång, och springer med capten price och en annan men när jag tar sprint också kommer det eld framför mig o de dödar mig:D Men detta gör jag ju väldigt snabbt men endo så pajas Denisb - Jag har kört om den delen och hela månag gånger men inget ändrar sig tyvär. Frusciante - Jag har gjort de, men jag dör och de springer förbi mig.
  14. Kan fortfarande ingen svaret? :(
  15. Det spelar ingen roll hur snabb jag är, endo kommer elden för tidigt, och har till och med kört på recruit men allt är samma elden kmr på samma tid. :(:(
  16. Om det skulle vara någon fiende så skulle skärmen bli lite rött omkring så där men jag är säker på att det är elden för att eldens färg kommer framför mig när jag springer med (sprint). Så jag är säker på elden, men liksom de som är att elden kommer efter ett tag ör andra med inte för mig. Jag vill spela men jag kommer inte längre :(
  17. Please svara har fastnat är riktigt förbannad över denna bana.
  18. Har kollar youtube och alla gör likadant så att man inte ska gå där är fel. Finns inte på google om banor nästan va fan och jag stör mig på de skit mkt att jag nt klarar banan. Kan det ha något med checkpoints att göra? isåfall hur får man chekpoints?
  19. Kan någon svara snälla.
  20. Hej, jag klarar det mesta i cod4 " no fighting in the war room" tills larmet går i tunneln/rören eller vad man ska kalla det. För då kommer det eld bakifrån så jag hinner inte att gå igenom dörren som är precis framför. Jag kolla lite runt på youtube och alla hinner, då tänkte jag är jag seg? nej det var jag inte för jag springer med dom som är med mig och de gör dom på youtube också seg kan jag inte vara. Vad ska jag göra föratt hinna?, jag springer snabbt också men hinner endo inte och det gör andra? Snälla hjälp har fasnat på det stället asså.
  21. ETS

    Problem Med Virus

    Ni kan låsa tråden, har fixat problemet.
  22. ETS

    Fifa 09 Frågor!

    Tjena har nysss börjat lira fifa och har några frågor: 1. Vad är skillnaden om man har en profile man loggar in på alltså EA Account och om man inte har? 2. Hur sätter man egen taktik? / Hur byter man ut spelare under en match?! 3. Hur vet man hur många poäng man har fått så man kan köpa bollar o.s.v? 4. På ett annat fotbollsspel jag hade så när man spelad en cup och vann den så fick man ganska mycket poäng/pengar som man kunde köpa grejer med, men hr fattar jag nt ens hur man startar en cup. Alltså inte en liga utan en snabb cup. 5. Jag startade la liga men jag spelar alla lag, hur kan jag göra så att jag bara tex spelar barcelona? 6.Kan ni några tanget dribblingar så skriv dom gärna här. 7.Såg på Spel & Fusk, där skrev man att det fanns några spelare som tränade snabbt, tränar man dom spelarna om man gör ett eget lag då eller och köper dom? 8. Om det är så , hur lägger man dom ut på träning och vad det ska träna? Eller egentligen är det inte lättare och bara köra "edit"? Jag ska kolla lite mera på sakerna, kanske några frågor kommer att jag få reda på själv innan ni svarar, men jag hoppas att ni svara lite så och berätta hur man gör lite saker o så :) hehe peace!
  23. ETS

    Problem Med Virus

    Min farsas kompis ska komma till oss imornoch fixa problemet, han är datakunnig :P Han kom hit igår och fixade att jag kunde komma in på internet så nu äre lite lättare men fortfarande finns det mycket jobb kvar.
  24. ETS

    Problem Med Virus

    Okej, någon mer? Jag tror att om jag får veta vad operativsystem det är så kommer jag att kunna lösa problemet. Inte för att vara dum men är du efterbliven eller? Ett operativsystem är vad din DATOR körs på. Tex, Windows XP, Windows Vista, Linux, Unix osv. Haha jaha, men körs på Windows XP, jag vet ju vad windows xp och sånt är men inte just operativsystem, Aja nu vet jag vad ska jag göra förslag? Helst inget som jag måste betala. HJÄLP
  25. ETS

    Problem Med Virus

    Okej, någon mer? Jag tror att om jag får veta vad operativsystem det är så kommer jag att kunna lösa problemet.
×
  • Skapa ny...