Hoppa till innehåll

zigzag

Medlem
  • Antal innehåll

    15
  • Blev medlem

  • Senast inloggad

Allt publicerat av zigzag

  1. Arkeolog, astronom eller fotograf.
  2. Den heter Broken Man and the Dawn
  3. I sexan hade vi en skitsur svenskalärare. Om man inte räckte upp handen när man sa något, så höll hon på och tjatade i säkert en kvart om vad man inte skulle göra, ibland fick man gå ut också osv. Jag hörde av någon att han/hon hade haft henne som engelskalärare, men hon var jättedålig på engelska så hon är inte det längre. När hon skulle säga squirrel, blev det skvirrol :lol:
  4. 8.10 - 13.30 onsdagar, fast vi brukar sluta ännu tidigare för våran kemilärare (kemi sista timmen) tror att vi går till ett :D
  5. Alla reklamer som är dubbade går inte att se på...
  6. Blir så för mig också, fast allt blinkar rött. Jag har iaf för dåligt grafikkort.
  7. I början av vintern var jag förkyld.
  8. Naruto och One Piece.
  9. I vilket spel? I pokemon diamond version. Iron Islandvissa Steel typ pokemon kan även hålla i det. Okej, tack :)
  10. Göte Borg Sten Hård
  11. Nä, det var ett tag sen nu...
  12. I vilket spel? I pokemon diamond version.
  13. Var hittar man sakerna för att utveckla onix?
  14. Det kommer fram de rutorna där man skriver användarnamn och lösen, men det står ändå att jag är inloggad :(
  15. Ja, precis. Och det går inte heller att ändra något i profilen. Och ibland står det att jag inte är inloggad fast jag är det.
×
  • Skapa ny...