Nepp samma sak igen! :(
Jag installera om hela saken och så patchade jag i 3 timmar.. Sen så la jag på spelet då tänkte jag bara äntligen!! Sen så spelar jag en stund sen så stänger jag av för att jag ska lägga i addons, vad tror ni händer när jag försöker lägga på spelet igen?!
Det gick inte att komma åt den angivna enheten, sökvägen eller filen. Du har kanske inte rätt behörighet för att komma åt objektet.
Och när jag tänker patcha och kolla om det fungerar så står det såhär: Blizzard Updater was unable to start up.
The file "E:\World of Warcraft\WoW.exe" could not be read. If this problem persists, you may be able to solve it by uninstalling and then reinstalling the game. If you are unable to correct this problem, please contact Blizzard Technical Support. (CompareVersion)
Jag hade använt Norton Ghost på Disk C.. Och då kanske det fanns nå viktiga filer i C som jag hade kvar. Jag har ju WoW i Disk E. Jag gjorde alltså det här innan allt problem började.
Jag hade tagit bort varenda WoW sak från datorn, då tycker man ju att det ska fungera att spela sen..
Asså vad ska jag göra?? :(:(