Hoppa till innehåll

Cd Läsaren Far Ut Igen Hela Tiden.


Rekommendera inlägg

Skrivet

någon kompis kan ha lagt ett skämt-virus på din dator, eller så är det något fel i den, vad händer om du trycker på knappen när den är ute? prova att högerklicka på den i Den här datorn och välja Mata In

Skrivet

Inget skämtvirus, har lösenord på login, och sen är dom allmänt "dumma" för att lägga in något sånt :P

 

Samma sak med knappen.

 

Hittar bara Mata ut, inte mata in.

 

Den gör något konstigt ljud när den far in igen som inte låter friskt eller vad man ska säga :P Kan ju vara något som fastnat längst där bak och som hindrar den från att fara in helt.

Skrivet

Den gör något konstigt ljud när den far in igen som inte låter friskt eller vad man ska säga :P Kan ju vara något som fastnat längst där bak och som hindrar den från att fara in helt.

Det är förmodligen det eller nåt liknande, altså inget mjukvarufel utan ett hårdvarufel

Gå med i konversationen

Du kan skriva nu och registrera dig senare. Om du har ett konto, logga in nu för att posta med ditt konto.

Gäst
Svara på det här ämnet...

×   Klistrade in som rich text.   Klistra in som vanlig text istället

  Endast 75 emojis är tillåtet.

×   Din länk har automatiskt inbäddats.   Visa som en länk istället

×   Ditt tidigare innehåll har återställts.   Rensa redigeraren

×   Du kan inte klistra in bilder direkt. Ladda upp eller infoga bilder från URL.

×
  • Skapa ny...