MixedStuff Skrivet 2 Januari 2009 Författare Rapport Skrivet 2 Januari 2009 vet inte vart jag ska!! har klarat turtorial island och teleporterat mig. vart ska jag???????Gissa varför Runescape är för 13+ <_< Jag börja spela rs när jag var 9 men jag fattade allt så det beror på hur mkt man kan engelska
Frank Skrivet 2 Januari 2009 Rapport Skrivet 2 Januari 2009 Frutus. Men jag bottar typ hela dagarna nu för tiden så hoppas inte på svar ;) Försöker få min firemaking till 99... 17 levlar kvar och 70K maple logs. Kostar inte mycket. Efter det blir det 85 fletching.
IRaeven Skrivet 4 Januari 2009 Rapport Skrivet 4 Januari 2009 vet inte vart jag ska!! har klarat turtorial island och teleporterat mig. vart ska jag??????? Gissa varför Runescape är för 13+ <_< Jag börja spela rs när jag var 9 men jag fattade allt så det beror på hur mkt man kan engelska jag kan engelska! är bäst i min klass :o
MrTast Skrivet 4 Januari 2009 Rapport Skrivet 4 Januari 2009 vet inte vart jag ska!! har klarat turtorial island och teleporterat mig. vart ska jag??????? Gissa varför Runescape är för 13+ <_< Jag börja spela rs när jag var 9 men jag fattade allt så det beror på hur mkt man kan engelska jag kan engelska! är bäst i min klass :o Bara för att man är bäst i sin klass måste man inte vara bra. ;)
IRaeven Skrivet 4 Januari 2009 Rapport Skrivet 4 Januari 2009 vet inte vart jag ska!! har klarat turtorial island och teleporterat mig. vart ska jag??????? Gissa varför Runescape är för 13+ <_< Jag börja spela rs när jag var 9 men jag fattade allt så det beror på hur mkt man kan engelska jag kan engelska! är bäst i min klass :o Bara för att man är bäst i sin klass måste man inte vara bra. ;) men jag är bra!!
MrTast Skrivet 4 Januari 2009 Rapport Skrivet 4 Januari 2009 vet inte vart jag ska!! har klarat turtorial island och teleporterat mig. vart ska jag??????? Gissa varför Runescape är för 13+ <_< Jag börja spela rs när jag var 9 men jag fattade allt så det beror på hur mkt man kan engelska jag kan engelska! är bäst i min klass :o Bara för att man är bäst i sin klass måste man inte vara bra. ;) men jag är bra!! Jaja. Jag tycker ändå att åldersgränsen 13 betyder mer att man är mogen, och inte bara engelskakunskaper.
Viruz256 Skrivet 4 Januari 2009 Rapport Skrivet 4 Januari 2009 vet inte vart jag ska!! har klarat turtorial island och teleporterat mig. vart ska jag??????? Gissa varför Runescape är för 13+ <_< Jag börja spela rs när jag var 9 men jag fattade allt så det beror på hur mkt man kan engelska jag kan engelska! är bäst i min klass :o Bara för att man är bäst i sin klass måste man inte vara bra. ;) men jag är bra!! Någon som blir imponerad??? När du kan spela Balders Gate och fatta vad dem pratar om så kan du börja spela Rs, så vi slipper höra massa nobbs stava fel.
palla37 Skrivet 5 Januari 2009 Rapport Skrivet 5 Januari 2009 Vad heter ni på rs Roligt att veta mina. Två hackade acc heter edvin olson och totzzi och mina nya acc heter 99 Wolf 99 och colaa1337 Inge Mer offtopic nu jag heter palla37 på runescape!! jag är i combat level 74!!!
Legolasswe Skrivet 5 Januari 2009 Rapport Skrivet 5 Januari 2009 (redigerat) EDIT Redigerat 3 April 2009 av Legolasswe
Rekommendera inlägg