lolkfezt Skrivet 14 April 2011 Rapport Skrivet 14 April 2011 (redigerat) Bump. IP-bannad **** - lolkfezt. Gick in som mitt namn och bannade alla.Höhö ^^Du får gärna ta bort min ip. TACK. Redigerat 14 April 2011 av lolkfezt
Laserturken Skrivet 14 April 2011 Författare Rapport Skrivet 14 April 2011 Tyvärr måste resetta världen p.g.a allting är förstört.
DjLudde Skrivet 14 April 2011 Rapport Skrivet 14 April 2011 Tyvärr måste resetta världen p.g.a allting är förstört.FFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nissebils Skrivet 14 April 2011 Rapport Skrivet 14 April 2011 Lägg gärna till mig på Whitelist - Najca
ImCasualGamer Skrivet 16 April 2011 Rapport Skrivet 16 April 2011 När du väl resetat allt får du gärna berätta när du har upp servern igen.
ImCasualGamer Skrivet 16 April 2011 Rapport Skrivet 16 April 2011 Fuck you lolkfezt, fattar inte vad det är som ska vara så roligt med att sabba för folk. -_-
Laserturken Skrivet 16 April 2011 Författare Rapport Skrivet 16 April 2011 Stor chans att servern kommer stängas ner för evigt, servern går snett. Får massor av errors.
lolkfezt Skrivet 16 April 2011 Rapport Skrivet 16 April 2011 Fuck you lolkfezt, fattar inte vad det är som ska vara så roligt med att sabba för folk. -_-Vadå sabbar? Allting jag gjorde var att logga in som poexix och banna 4 pers. Vilket som inte kan ha varit väldigt svårt för laserturken att fixa.
ImCasualGamer Skrivet 16 April 2011 Rapport Skrivet 16 April 2011 Nä det var ju inte du som brände ner alla hus heller. Om bara du och tollan var inne då tror jag mer på att det var du som griefade. Du erkänner till och med att du gått in både som poexix och tollan. Skiter it, du griefade iaf minst på ett sätt och det ser jag som att du sabbat för alla.
Laserturken Skrivet 16 April 2011 Författare Rapport Skrivet 16 April 2011 Vadå sabbar? Allting jag gjorde var att logga in som poexix och banna 4 pers. Vilket som inte kan ha varit väldigt svårt för laserturken att fixa.Det var en stor vatten"pöl" i mitten av hela staden som förstörde hela stället.
lolkfezt Skrivet 16 April 2011 Rapport Skrivet 16 April 2011 Nä det var ju inte du som brände ner alla hus heller.Om bara du och tollan var inne då tror jag mer på att det var du som griefade. Du erkänner till och med att du gått in både som poexix och tollan. Skiter it, du griefade iaf minst på ett sätt och det ser jag som att du sabbat för alla.Jag har gått in som "poexix, Gandolf (Gillade dina hemliga öar btw), tollann och DjLudde".Men jag har inte tagit isönder något. Vad du tror skiter jag totalt i.
Rekommendera inlägg