mrblack Skrivet 4 Juli 2004 Författare Rapport Skrivet 4 Juli 2004 jag har hitat tre pojkar men kan inte hitta den fjärde en i ett träd en backom bomb huset och en ganska nära entren till staden men den fjärde är puts väk :( :(
KazeN Skrivet 5 Juli 2004 Rapport Skrivet 5 Juli 2004 du hittar joy pendants lite överallt. den sista killen är bakom stenen där killen står och dansar (där man lär sig dag o natt sången).
mrblack Skrivet 5 Juli 2004 Författare Rapport Skrivet 5 Juli 2004 jag har klarat det nu men jag har ett nytt problem jag vet inte vad man ska ge till skoll fröken och vart får man den <_<
KazeN Skrivet 5 Juli 2004 Rapport Skrivet 5 Juli 2004 du ska ge joypendants har jag sagt! du ska ge typ 20st eller något tror jag det var. dom ligger i din itempåse (minns inte vad det heter för det var ett tag sedan jag spela).
Rekommendera inlägg