JoJjo_ Skrivet 27 September 2005 Rapport Skrivet 27 September 2005 Jag har börjat på nytt med mitt Pkmn Gold, och jag kommer inte ihåg hur många Unown det finns.. O.o , Vet någon?
Gäst Tomatketchup Skrivet 28 September 2005 Rapport Skrivet 28 September 2005 Jag ska förklara så tydligt som jag kan: När du har kommit till Violet City så bara gå åt vänster så du kommer till stället man ser Sudowoodo från sidan på.Gå ner till byggnaden,gå igenom där och så kommer du till ruinerna!Gå till grottan som är närmast och klick på brickan,du kommer nu få ett pussel,dra en sten från sidan till själva brickan,brickan ska föreställa en Kabuto.
Potter_diggaren Skrivet 28 September 2005 Rapport Skrivet 28 September 2005 Jag ska förklara så tydligt som jag kan: När du har kommit till Violet City så bara gå åt vänster så du kommer till stället man ser Sudowoodo från sidan på.Gå ner till byggnaden,gå igenom där och så kommer du till ruinerna!Gå till grottan som är närmast och klick på brickan,du kommer nu få ett pussel,dra en sten från sidan till själva brickan,brickan ska föreställa en Kabuto. FisharMario...han frågade inte om det... <_< men det finns lika många Unown som alfabetet har...förutom å, ä och ö, eftersom de inte finns i det engelska språket
JoJjo_ Skrivet 28 September 2005 Författare Rapport Skrivet 28 September 2005 Okej! ( Föressten, jag är en HON! ;) ) , Tack för hjälpen.
Rekommendera inlägg