peach1974 Skrivet 18 Augusti 2007 Rapport Skrivet 18 Augusti 2007 Nu blir jag snart galen. Jag försöker hitta andra myntet i värld 7-1. Jag har spelat denna bana hur många gånger som helst, men jag hittar inte myntet. Jag har hittat första och tredje myntet utan problem, men var finns det andra? Någon som vet?
Dicecursor Skrivet 19 Augusti 2007 Rapport Skrivet 19 Augusti 2007 Jag vet! När du har åkt på dem två första plattformarna som går på en linje, så ser du en ?-block med vingar. Hoppa på den (det är svårt, så va' snabb!). Vänta tills det kommer ett rör och en moln. Gå in i röret. Följ linjerna och ta sjärnmyntet. Du kan också få ett extra liv om du följer hela rummet! Lycka till! :D
ThaEgg Skrivet 24 Augusti 2007 Rapport Skrivet 24 Augusti 2007 jag har tagit all stjärnmynt i hela spelet på 2 filer, fasst jag minne inte alla :D
Everyone Skrivet 10 September 2007 Rapport Skrivet 10 September 2007 Om du behöver hjälp gå in på gamefaqs. där kanske du kan hitta en Map över hela bannan ;)
Rekommendera inlägg