Maenster Skrivet 8 September 2007 Rapport Skrivet 8 September 2007 Tjenna Jag är i Bergen och ska till pandoras Box Men där e ett Rum med Spikar i Glovet jag har fasnat där någon som kan hjälpa? Hur gör man?
Simple Skrivet 9 September 2007 Rapport Skrivet 9 September 2007 Om du är där jag tror att du är så ska du använda dig av ett stenblock (finns i närheten av spaken man drar i så att spikarna kommer upp ur golvet) som du ska flytta på. Var är ganska uppenbart faktiskt (med andra ord kommer jag inte ihåg exakt var :P) Sen får du vara ganska snabb också, men om du misslyckas är det bara till att försöka igen och igen :)
Sinclair Skrivet 9 September 2007 Rapport Skrivet 9 September 2007 Sök på youtube, där brukar det finnas videos som kan hjälpa till!
rg_fuskare Skrivet 10 September 2007 Rapport Skrivet 10 September 2007 Använd ''Kick'' det är ända sättet det funkar på! Klara av den banan (om man nu kan kalla det för en bana)! och hela spelet idag
Rekommendera inlägg