ggdover Skrivet 9 September 2007 Rapport Skrivet 9 September 2007 Tja! Jag skulle kolla på psp spel på nätet här om dan och fick se att det kommit ett nytt psp. Psp slim. Kostar bara 1690:-. Men det lustiga är att dem har sagt att det e bättre än det gammla pspet (som stämmer säkert), men varför är det billigare än vanliga då det e bättre?? :blink: Det måste ju va något som gör den nya billigare men dem säger att det bara är en uppgraderad verision av gammla. Måste ha svar för då kanske jag ska sälja mitt gammla psp och köpa psp slim :unsure: . Riktig tacksam för svar!! :thanks:
SonyPSP Skrivet 10 September 2007 Rapport Skrivet 10 September 2007 Det e inte billigare, du kan få en vanlig för 1300 nu. Du får 1000 spänn i rabbat på game om du byter in din psp mot en slim
ggdover Skrivet 11 September 2007 Författare Rapport Skrivet 11 September 2007 OOH Tack som in i "PIP!!" för svaret jag ska lungt lämmna in mitt gammla.
WASD Skrivet 11 September 2007 Rapport Skrivet 11 September 2007 jag läste om psp slim för ett tag sen, kan man köpa den redan nu?
pspmannen Skrivet 13 September 2007 Rapport Skrivet 13 September 2007 Tja! Jag skulle kolla på psp spel på nätet här om dan och fick se att det kommit ett nytt psp. Psp slim. Kostar bara 1690:-. Men det lustiga är att dem har sagt att det e bättre än det gammla pspet (som stämmer säkert), men varför är det billigare än vanliga då det e bättre?? :blink: Det måste ju va något som gör den nya billigare men dem säger att det bara är en uppgraderad verision av gammla. Måste ha svar för då kanske jag ska sälja mitt gammla psp och köpa psp slim :unsure: . Riktig tacksam för svar!! :thanks: det gamla pspt kostar 1490:- på game nu
Gäst Andreasswf Skrivet 24 September 2007 Rapport Skrivet 24 September 2007 Kostar 995:- på Coop i Karlstad.
Rekommendera inlägg