* När man är några stycken som ska gå in inomhus och första personen ställer sig i dörröppningen och tar av sig skorna. Så att resten måste stå ute och vänta tills fanskapet ska flytta på sig. + att det regnar. * Personer som säger spänn istället för kronor. Låter så tattigt med spänn.
Riktigt besviken på microsoft nu. När jag spelar xbox så är det för att internet inte fungerar hemma.. bor ute i skogen och har ganska dåligt teckning osv. nu finns det ingen anledning att lägga flera tusen på en konsol om jag inte ens kommer kunna använda den till det den är gjord för.
1
poäng
Denna topplista är instäld enligt Stockholm / GMT+02:00
Vi använder cookies och din data!
Vi använder cookies samt din data för statistik och för att anpassa tjänster och annonser på vår sida.
Du kan läsa mer om det i vår integritetspolicy samt göra val. Integritetspolicyn hittar du alltid längst ner på varje sida.