Northwest Skrivet 28 September 2008 Rapport Skrivet 28 September 2008 Min gamla orginalkontroll spökar lite just när man startat ett spel.. L3 rör sig o har sig lite.. Om man spelar gta sa så går gubben runt lite själv.. detta brukar försvinna efter typ 2 min max.. Så det e nog inte bara nya kontroller det händer mej med ibland,men det beror på att L3 ibland fastnar i framåt läge.
SegaSonic Skrivet 3 Oktober 2008 Rapport Skrivet 3 Oktober 2008 Händer med min 360, sticken stannar åt sidan, men det är offtopic. Använd dom gamla kontrollerna i sådana fall, men Bplay har rätt
CheatingB33 Skrivet 7 Oktober 2008 Författare Rapport Skrivet 7 Oktober 2008 För er som inte förstått ^^ jag snackar om orginal konstroller (NY KÖPTA) :)
Johnfusken Skrivet 8 Oktober 2008 Rapport Skrivet 8 Oktober 2008 Vad jag rekomenderar är att du packer ner både konsollen och kontrollen och allt annat det var med i lådan och gå tillbaks med till affären och GLÖM EJ kvittot och garantin varför du ska pcka ner allt i lådan igen som det var när du köpte det är för att dom kommer inte tro dig på affären om du kommer med en lös kontroll och säger att den inte funkar och den kommer från det paketet med playstation 2 konsollen som där det ingick denna kontroll.
Rekommendera inlägg