cooooool Skrivet 26 Oktober 2008 Rapport Skrivet 26 Oktober 2008 varje gång jag försöker göra en custom bana så kommer ingen jag väntar en kvart ingen kommer vad är det som är fel? vem kan nåt fusk?
MysticGohan Skrivet 26 Oktober 2008 Rapport Skrivet 26 Oktober 2008 http://www.fuska.se/forum/Warcraft-t112323.html
NossLoad Skrivet 27 Oktober 2008 Rapport Skrivet 27 Oktober 2008 http://www.fuska.se/forum/Warcraft-t112323.html Ska jag vara helt ärlig behöver inte det vara hans problem. Hans problem kanske är att när han skapar serverar så råkar det ofta vara så att battle nets custom server lista har extremt många serverar och hans server försvinner spårlöst ner i avgrunden av listan där ingen tittar. Gör som Dyas har skrivit i den andra tråden han länkade till, öppna den porten. Funkar inte det, skaffa en auto-refresher.
MysticGohan Skrivet 27 Oktober 2008 Rapport Skrivet 27 Oktober 2008 http://www.fuska.se/forum/Warcraft-t112323.html Ska jag vara helt ärlig behöver inte det vara hans problem. Hans problem kanske är att när han skapar serverar så råkar det ofta vara så att battle nets custom server lista har extremt många serverar och hans server försvinner spårlöst ner i avgrunden av listan där ingen tittar. Gör som Dyas har skrivit i den andra tråden han länkade till, öppna den porten. Funkar inte det, skaffa en auto-refresher. 95% chans är det att det är hans problem-,-
NossLoad Skrivet 28 Oktober 2008 Rapport Skrivet 28 Oktober 2008 http://www.fuska.se/forum/Warcraft-t112323.html Ska jag vara helt ärlig behöver inte det vara hans problem. Hans problem kanske är att när han skapar serverar så råkar det ofta vara så att battle nets custom server lista har extremt många serverar och hans server försvinner spårlöst ner i avgrunden av listan där ingen tittar. Gör som Dyas har skrivit i den andra tråden han länkade till, öppna den porten. Funkar inte det, skaffa en auto-refresher. 95% chans är det att det är hans problem-,- OT men det är 50%. Har du löst det än?
Rekommendera inlägg