han är duktigt.
ps han ser lång ut på filmen men hanär jätte kort. :P
han är duktigt.
ps han ser lång ut på filmen men hanär jätte kort. :P
Duktig om du frågar mig men sämst musikval ever.
↗ till inlägget
han är duktigt.
ps han ser lång ut på filmen men hanär jätte kort. :P
han var riktigt bra :-O
Han var grym.
↗ till inläggetEn i mitt lag är lika bra
han är duktigt.
ps han ser lång ut på filmen men hanär jätte kort. :P
fraps or it never happened lol.
anyway riktigt bra :)
Blä. Innebandy. Säg till mej när grabben gör det med hockeyklubba och puck, då blir jag imponerad!
Duktig pojke.
Bra var han :P Vart spelade ni in det där känner igen lite grann.
Han är dålig, för det är hur lätt som helst. Det finns extremt många likadana filmer på Youtube, och också många som är mycket bättre.
Är du bättre då :o?
hur vet vi att det inte var en sån där fuskklubba?
Han var ju skit grym!
Men inga bra låtar xD
det syntes ju :_
↗ till inläggetÄr du bättre då :o?
Har iallfall varit, nu har jag inte hållt på med det på typ tre år så jag vet inte. Det är en ganska irrelevant fråga för övrigt.
↗ till inläggetJag vet inte hur du definierar "fuskklubba", men det är ju ett zorroblad han har. Han har ju iallfall inte hål i klubban lol. För att en klubba ska vara godkänd för matchspel ska inte en femkrona få rymmas mellan bladet och golvet när bladet ligger nedåt.hur vet vi att det inte var en sån där fuskklubba?
↗ till inläggetNär du sa det, så tänkte jag att klubban kan vara ovanligt mycket böjd så det blir en barnlek att hålla kvar bollen...↗ till inläggetJag vet inte hur du definierar "fuskklubba", men det är ju ett zorroblad han har. Han har ju iallfall inte hål i klubban lol. För att en klubba ska vara godkänd för matchspel ska inte en femkrona få rymmas mellan bladet och golvet när bladet ligger nedåt.hur vet vi att det inte var en sån där fuskklubba?
Jaja, jag tittade inte så noga. Med fuskklubba menade jag en klubba med hål i.
man såg ju att det inte va nån fuskklubba :P
Väldigt bra. tummen upp.
↗ till inläggetFör dom ser inte ut sådär smartskaft.hur vet vi att det inte var en sån där fuskklubba?
Han var bra, men det krävs mer om han satsar på att bli sponsrad.
Vill du vara med i diskussionen?
Bli medlem Logga in