zkAro Skrivet 17 Mars 2009 Rapport Skrivet 17 Mars 2009 Tjena där. I Dalaran, finns det ju ett ställe där man kan köpa Emblem of Heroisms för Emblem of Valors, men finns det något ställe där man kan köpa Emblem of Valors för Emblem of Heroisms? Har kollat på thottbot om man kan köpa Emblem of Valors för Emblem of Heroisms och det står att man kan det från Jewelry Vendorn, men det kan man inte! Tack på förhand.
Signify Skrivet 17 Mars 2009 Rapport Skrivet 17 Mars 2009 Det skulle bara vara dumt Precis, finns en hel del logiska punkter för varför det bara går Valor>Heroism och inte andra hållet.
zkAro Skrivet 17 Mars 2009 Författare Rapport Skrivet 17 Mars 2009 Det skulle bara vara dumt Precis, finns en hel del logiska punkter för varför det bara går Valor>Heroism och inte andra hållet. aa ok, såg det nu med. Man kan köpa redigt nice epic gear för dom... Men tack för svaren iallafall.
Zanter Skrivet 18 Mars 2009 Rapport Skrivet 18 Mars 2009 Det skulle bara vara dumt Precis, finns en hel del logiska punkter för varför det bara går Valor>Heroism och inte andra hållet. aa ok, såg det nu med. Man kan köpa redigt nice epic gear för dom... Men tack för svaren iallafall. Precis, skulle blizzard göra på ditt sätt skulle hela spelet falla, de har redan gjort det ett antal gånger lättare.
Xade Skrivet 20 Mars 2009 Rapport Skrivet 20 Mars 2009 Har läst någonstans att i nästa patch kan man köpa 1 Valor för 10 Heroism. Vet inte om det är sant iofs.
Zanter Skrivet 21 Mars 2009 Rapport Skrivet 21 Mars 2009 Har läst någonstans att i nästa patch kan man köpa 1 Valor för 10 Heroism. Vet inte om det är sant iofs. Har hört talas om det, men vad jag vet iaf är 1 Uludarbadge ---> Emblem of Valor.
zkAro Skrivet 23 Mars 2009 Författare Rapport Skrivet 23 Mars 2009 Har läst någonstans att i nästa patch kan man köpa 1 Valor för 10 Heroism. Vet inte om det är sant iofs. Har hört talas om det, men vad jag vet iaf är 1 Uludarbadge ---> Emblem of Valor. Till Zanter: Gäller detta i den kommande patchen eller är det så att man kan köpa det nu för 1 Ulduarbadge?
Signify Skrivet 23 Mars 2009 Rapport Skrivet 23 Mars 2009 Har läst någonstans att i nästa patch kan man köpa 1 Valor för 10 Heroism. Vet inte om det är sant iofs. Har hört talas om det, men vad jag vet iaf är 1 Uludarbadge ---> Emblem of Valor. Till Zanter: Gäller detta i den kommande patchen eller är det så att man kan köpa det nu för 1 Ulduarbadge? Ulduar finns inte i spelet än? :>
zkAro Skrivet 23 Mars 2009 Författare Rapport Skrivet 23 Mars 2009 Har läst någonstans att i nästa patch kan man köpa 1 Valor för 10 Heroism. Vet inte om det är sant iofs. Har hört talas om det, men vad jag vet iaf är 1 Uludarbadge ---> Emblem of Valor. Till Zanter: Gäller detta i den kommande patchen eller är det så att man kan köpa det nu för 1 Ulduarbadge? Ulduar finns inte i spelet än? :> Ulduar: Halls of Lighting, Ulduar: Halls of Stone? Men jag VET att det ska komma en till raid som heter Ulduar :P
Hivee Skrivet 24 Mars 2009 Rapport Skrivet 24 Mars 2009 Har läst någonstans att i nästa patch kan man köpa 1 Valor för 10 Heroism. Vet inte om det är sant iofs. Har hört talas om det, men vad jag vet iaf är 1 Uludarbadge ---> Emblem of Valor. Till Zanter: Gäller detta i den kommande patchen eller är det så att man kan köpa det nu för 1 Ulduarbadge? Ulduar finns inte i spelet än? :> Ulduar: Halls of Lighting, Ulduar: Halls of Stone? Men jag VET att det ska komma en till raid som heter Ulduar :P Ulduarbadges finns inte i spelet än? <.<
Rekommendera inlägg