Fjeddo Skrivet 1 November 2009 Författare Rapport Skrivet 1 November 2009 Ok.. http://i26.tinypic.com/30u36ue.jpg ???? wtf? Är det det där din kompis har? nej.
KuroKaktus Skrivet 1 November 2009 Rapport Skrivet 1 November 2009 Ok.. http://i26.tinypic.com/30u36ue.jpg ???? wtf? Är det det där din kompis har? Om det är det dära på fodralet så är det Source ju.. Varför står det 1.6 då xD Men säkert att du inte startat cs cz?
Fjeddo Skrivet 1 November 2009 Författare Rapport Skrivet 1 November 2009 Ok.. http://i26.tinypic.com/30u36ue.jpg ???? wtf? Är det det där din kompis har? Om det är det dära på fodralet så är det Source ju.. Varför står det 1.6 då xD Men säkert att du inte startat cs cz? ja, så här ser det ut i spelet: http://www.iactivenet.com/cs.jpg
fredu Skrivet 1 November 2009 Rapport Skrivet 1 November 2009 Ok.. http://i26.tinypic.com/30u36ue.jpg ???? wtf? Är det det där din kompis har? Om det är det dära på fodralet så är det Source ju.. Varför står det 1.6 då xD Men säkert att du inte startat cs cz? ja, så här ser det ut i spelet: http://www.iactivenet.com/cs.jpg Det där är CS 1.6
Luxaxix Skrivet 1 November 2009 Rapport Skrivet 1 November 2009 Första gången du startar spelet och "begär" kontakt med internet kommer det komma upp en ruta bakom spelet som frågar dig om du vill häva blockeringen från internet på det spelet. (Gäller Vista). Om du missat detta kanske du måste gå in i brandväggen och blocka av det manuellt.
Fjeddo Skrivet 1 November 2009 Författare Rapport Skrivet 1 November 2009 Första gången du startar spelet och "begär" kontakt med internet kommer det komma upp en ruta bakom spelet som frågar dig om du vill häva blockeringen från internet på det spelet. (Gäller Vista). Om du missat detta kanske du måste gå in i brandväggen och blocka av det manuellt.okej, jag kan inte så mycket om sånt här, men hur gör jag det?
fredu Skrivet 1 November 2009 Rapport Skrivet 1 November 2009 Första gången du startar spelet och "begär" kontakt med internet kommer det komma upp en ruta bakom spelet som frågar dig om du vill häva blockeringen från internet på det spelet. (Gäller Vista). Om du missat detta kanske du måste gå in i brandväggen och blocka av det manuellt.okej, jag kan inte så mycket om sånt här, men hur gör jag det? Kontrollpanelen, Brandvägg, Undantag
Luxaxix Skrivet 1 November 2009 Rapport Skrivet 1 November 2009 Första gången du startar spelet och "begär" kontakt med internet kommer det komma upp en ruta bakom spelet som frågar dig om du vill häva blockeringen från internet på det spelet. (Gäller Vista). Om du missat detta kanske du måste gå in i brandväggen och blocka av det manuellt.okej, jag kan inte så mycket om sånt här, men hur gör jag det? Kontrollpanelen - Windows-Brandväggen - Tillåt ett program - Bocka i programmet. Bör bara vara att göra så..
Healme Skrivet 3 November 2009 Rapport Skrivet 3 November 2009 (redigerat) bilden = edited? Redigerat 3 November 2009 av Healme
Fjeddo Skrivet 22 November 2009 Författare Rapport Skrivet 22 November 2009 Nu har det slutat funka igen! Någon som vet vad jag ska göra? Jag har redan gått in i brandväggen och tillåtit "Half Life Launcher", men det funkar inte.
Rekommendera inlägg