Hoppa till innehåll

Rekommendera inlägg

Skrivet

rubriken förklarar det mesta...

 

Som min tauren shaman har jag vid lvl 15 dödat en lvl 15 och en lvl 16 raptor själv :ph34r:

 

Och idag vid lvl 41 tog jag en lvl 47 warrior helt själv utan buffs från andra classer. :D

  • Svar 74
  • Skapat
  • Senaste svar

Ledande medlemmar i detta ämne

Ledande medlemmar i detta ämne

Skrivet

hmm inte för att vara taskig men de saker du har gjort e inte specielt svåra men typ det coolaste det va väll när jag sprag rakt in i sw med min mage :D kom till Ah innan jag dog

Skrivet

tycker det var ganska coolt i BG när jag tog flaggan (då var jag i lvl 39 night elf druid) och det kom 2hunters och en priest och jag döda alla :cool:

Gäst binky
Skrivet

coolast var nog när jag kom till gnomernas flygplats och roligsta var nog när jag dödade en shaman som hade skiull märke på lvl , han fick slut på mana :D

Skrivet

jag hade nyss kommit till Southshore med min Dwarf Hunter lvl 30 när jag såg 2 hordiesar som farma. Jag smög mig närmare och såg att det va en lvl 33 Tauren Druid och en lvl 33 Undead Priest och jag tänkte att jag skulle pröva lyckan. Jag smög mig närmre och gömd i buskarna lät jag mitt pet attackera dom. Några skott senare va priesten död och druiden hade fortfarande inte fattat faran och fortsatte att slå på mitt pet. Några sekunder senare va han också död :D

Skrivet

Ja blev gankad av en 44 hunter.. (Jag är 60 rogue)

Det kanske låter noobigt men jag suger på pvp och jag var halft afk när han attackerade :P

Gäst Elite
Skrivet

Knappast, Hunter kan enkelt ta högre lvls än vad dem själva är.

Gäst DonKeN
Skrivet

Ja Sakru, så det är inget och skämmas för. Jag duela med en ne hunter när jag var lv 40 och hon var lv 31. Jag nudda knappt henne.

Gäst Kaktus-Killen
Skrivet

hunters e roliga när man är warrior, får manbara undan pet jäveln så ere fritt fram.. hunters ska alltid vända sig om när de försöker fly :/ så man kommer ikapp.

Gäst DonKeN
Skrivet

Jag brukar veta peten så chargar jag. Om huntern inte vart ute från combat och lagt freez trap.

×
  • Skapa ny...