Hoppa till innehåll

Ändra


Newk

Rekommendera inlägg

  • Svar 26
  • Skapat
  • Senaste svar

Ledande medlemmar i detta ämne

Jag har en Orc Hunter i level 40 på Ragnaros, har börjat spela på en Night Elf Priest på Shattered Hand och är just nu level 21 där. :)

 

(Ska dock inte förlänge mitt WoW mer, nu har man iallafall testat.) Spelar ut det bara. En månad kvar. :P

Länk till kommentar
Dela på andra sajter

Jag har en Orc Hunter i level 40 på Ragnaros, har börjat spela på en Night Elf Priest på Shattered Hand och är just nu level 21 där.

 

(Ska dock inte förlänge mitt WoW mer, nu har man iallafall testat.) Spelar ut det bara. En månad kvar. 

om du vill kan du adda min lille mage spelar ochså på shattered hand men han e bara lvl 22 han heter (icaru)
Länk till kommentar
Dela på andra sajter

  • 2 veckor senare...

jag är i lvl 18 men vad heter du som är horde på shattered hand?

 

PS:alla swe på shattered säger att det är 95% sveskar det känns bra:P man kan skriva swe i partyt :cool:

Länk till kommentar
Dela på andra sajter

tänker byta serv men jag vill att nån här kan hjälpa mig vilken serv spelar ni på och är ni horde eller ally? vad heter ni? :P

 

 

Jag är en Human Rouge level 12 på serven Dragonmaw

 

Och en NightElf druid level 57 på serven Bladefirst

 

 

// Jag tycker dom 2 servrarna är ganska bra :)

 

[ Alliance ]

Länk till kommentar
Dela på andra sajter

×
  • Skapa ny...