Hoppa till innehåll

Rekommendera inlägg

Skrivet

Jag tycker att dom borde fixa ett nytt forum där alla bra guider som folk har gjort finns i ett forum! Men det är inte så att man kan skriva i det forumet hur som helst utan att man t.ex skriver en guide i ett passande forum och så kan fuskas crew flytta över guiden dit om den är värdig det, så blir det inte en massa onödiga guider där i!

 

Det skulle jag tyckt var mycket bättre!!!

Skrivet

Jag tycker att det låter som en rätt så onödig idé, måste jag tyvärr säga. Om man vill skriva en guide till www.fuska.se, så kan man skicka in den som ett fusk. Om någon vill ha en guide, så skall man kolla i bland fusken inte i något forum.

Skrivet (redigerat)

Men jag menar inte guider till spel utan guider till hemsidor m.m

 

Plus att du Dolphin du har mer än 3 rader i din signatur och enligt reglerna får du bara ha 3 som högst och mellan rum räknas

Redigerat av Filiandor
Skrivet

Det finns ett Grafik och Programmerings forum, det är det närmaste du kan komma. Tycker det är en onödigt att göra ett nytt forum, hur många skulle skicka in guider?

Skrivet (redigerat)

De klistrar bara viktiga trådar, guider eller svar som många medlemmar sökt en längre tid. Du kan ju inte bara räkna med att din guide skulle klistras direkt när du skapar den. ;)

Redigerat av Ripto
Skrivet

Men jag menar inte guider till spel utan guider till hemsidor m.m

 

Plus att du Dolphin du har mer än 3 rader i din signatur och enligt reglerna får du bara ha 3 som högst och mellan rum räknas

 

§3.1 - Signaturen får enbart innehålla text & max 4 rader text (vanlig storlek, inkl mellanrum)

Gå med i konversationen

Du kan skriva nu och registrera dig senare. Om du har ett konto, logga in nu för att posta med ditt konto.

Gäst
Svara på det här ämnet...

×   Klistrade in som rich text.   Klistra in som vanlig text istället

  Endast 75 emojis är tillåtet.

×   Din länk har automatiskt inbäddats.   Visa som en länk istället

×   Ditt tidigare innehåll har återställts.   Rensa redigeraren

×   Du kan inte klistra in bilder direkt. Ladda upp eller infoga bilder från URL.

×
  • Skapa ny...