Hoppa till innehåll

Rekommendera inlägg

Skrivet

(Detta medelande kan uppfattas som spam. Det är det inte)

Olaglig säger jag. Du får skaffa virus själv om du vill ha ett (google). Gör en egen Bot om du vill ha en.

Skrivet

(Detta medelande kan uppfattas som spam. Det är det inte)

Olaglig säger jag. Du får skaffa virus själv om du vill ha ett (google). Gör en egen Bot om du vill ha en.

 

 

hur gör jag en bot då??

Skrivet

Tror inte du kan göra en själv, ganska komplicerat. Men googla så kan du ladda ner en. Fast kom ihåg: 90 % av alla hemsidor där du laddar ner bots inehåller Virus och Trojaner, så gör det på egen risk.

Gäst råttfällan
Skrivet

auto är bara olagligt (kan ingen spela runescape utan att fuska :P )

Skrivet

varför inte kolla på mitt fina och fräscha guide om bots och utan virus?

 

 

 

iaf här är länken ifall någon vill använda mina :D

 

 

http://www.fuska.se/forum/index.php?showtopic=91200

Woodcutter va bra, men Attack och Loot va helt buggade. Attack gjorde ingenting, den bara flyttade runt musen kanske anfallade nån gubbe ibland. Auto dropper va buggad, den försökte droppa fast man inte hadde klickat : "Drop" så gick det inte att ta "controll" på musen så ja va tvungen att starta om hela saken..lol :)

Skrivet

ja men nu ska jag lägga till mouse macro den dropar och hackar och hugger träd och bankar också och dropar :D jag ska lägga till den nu jag lovar

×
  • Skapa ny...