SoraKairiRiku Skrivet 8 Januari 2008 Rapport Skrivet 8 Januari 2008 ska jag köpa kingdom hearts 1? ha spelat 2:an och den ägde..eller e nästan klar^^ tycker ni att ettan var bra?
rg_fuskare Skrivet 8 Januari 2008 Rapport Skrivet 8 Januari 2008 Du borde nog ha börjat med 1:an först! Men visst är den bra. f*n, är du KH f*n så är ettan ett måste.
SoraKairiRiku Skrivet 8 Januari 2008 Författare Rapport Skrivet 8 Januari 2008 Du borde nog ha börjat med 1:an först! Men visst är den bra. f*n, är du KH f*n så är ettan ett måste. jag vet men hittade inte ettan när jag skulle köpa, var bara tvungen att spela nåt av dem^^
Pelleelle Skrivet 29 Januari 2008 Rapport Skrivet 29 Januari 2008 om du köper 1:an kommer du fatta storyn bättre
ajar Skrivet 30 Januari 2008 Rapport Skrivet 30 Januari 2008 Ettan är mycket bättre än tvåan som jag faktist aldrig spelade ut pågrund av att det enligt mig var en stor besvikelse. Ettan är nog det bästa spelet jag någonsin spelat.
rg_fuskare Skrivet 2 Februari 2008 Rapport Skrivet 2 Februari 2008 Ettan är mycket bättre än tvåan som jag faktist aldrig spelade ut pågrund av att det enligt mig var en stor besvikelse. Ettan är nog det bästa spelet jag någonsin spelat. Ooh f*n du har missat mycket killen... mitt råd, börja spela det igen, SNABBT!
ajar Skrivet 3 Februari 2008 Rapport Skrivet 3 Februari 2008 Har tyvärr redan sålt det. Spelade igenom alla världar utom Lejonkungen.
SoraKairiRiku Skrivet 5 Februari 2008 Författare Rapport Skrivet 5 Februari 2008 ett problem är att jag inte hittar ettan nån stanns...och mamma och pappa tillåter inte att jag köper från internet...fattar inte varf XP
wildwolf Skrivet 14 Februari 2008 Rapport Skrivet 14 Februari 2008 Jag tycker att ettan är mycket roligare att spela än tvåan (: enda nackdelen är att det inte finns "skip scene" på den. >_< Men tvåan känns som om själva storyn är mer "spännande", men det skulle den aldrig vart om jag inte spelat ettan först :3 Mitt råd, köp ettan (;
Rekommendera inlägg