Hoppa till innehåll

Topplista

Populärt innehåll

Visar innehåll med högsta anseende på 06/11/13 inom alla områden

  1. När folk klagar på att jag inte gör något i grupparbeten, när dom inte förklarar vad dom håller på med, och jag inte får en syl i vädret.
    2 poäng
  2. Stökigt skrivbord.. men ändå. spelar typ aldrig på datorn. sitter mest och tecknar vid skrivbordet
    1 poäng
  3. Överdrivet mycket onani idag kanske?
    1 poäng
  4. Jag skaffade det för ett tag sedan men har inte hunnit spela något ännu. Jag har hört bra saker om det så jag hoppas det håller hela sommaren :P
    1 poäng
  5. Svårt att bli sämre.
    1 poäng
  6. Admin kan se alla forumsgrupper. Och vad jag vet så har admin inte ens postat i "imbaz" forumet. Jag vet att ni har sommarlov nu, men jag är ganska säker på att det finns roligare saker att göra än att fjanta sig på ett internetforum. Tråd låst.
    1 poäng
  7. Det är det för endel kommuner ändå
    1 poäng
  8. "Minsta vinst i en tävling 50 FuskaMynt" - Suna http://www.fuska.se/forum/topic/3896-regler-för-tjänster-och-tävlingar/?p=44481
    1 poäng
  9. 3/10. Ser dig här ibland.
    1 poäng
Denna topplista är instäld enligt Stockholm / GMT+02:00
×
  • Skapa ny...