En kille i min klass drack 6x25cl (1,5L) RedBull på en dag, han verkade helt drogad ca 10-15min senare. Värt att notera är ju att allt sammanlagt kostade ca 90kr, han hade kunna köpa en 1,5L läsk för ca 15 kr.
Who cares? Om man har pengarna, får man väll göra vad man vill för det.
Idc, drar från den här debatten nu.