Hoppa till innehåll

Rekommendera inlägg

Skrivet

... Jag tycker... Trodde jag hörde saker i rummet sen.. Satte på radion på hög volym och då kom mamma in: Skruva ner radion! Och då blev det ännu läbbigare för då föreställde jag mig mamma som en Zombie.... BBrrr

Skrivet

Jag tycker den är asbra! Den är riktigt välgjord. Man tänker inte på att han kan vara död och ingen pratar med honom första gången man såg filmen! Såna här filmer växer inte på trän och grabben är en bra skådespelare..

Skrivet

har inte sett den än, men ja ska se den. men jag har sett två andra M. Night Shyamalan (regissören) filmer, Signs och Unbreakable, riktigt bra båda två. Hans nästa film ska ju heta "The forest". Den ska handla om en liten by där det finns monster/aliens i skogen.

Skrivet
(0013 @ 12/04-2004 21:19:26)
(Cocos @ 12/04-2004 19:57:06)

Jag såg bara lite. Men så oläskig.

men början lr slutet??

Början och lite grann i mitten och slutet

OM du ser hela bli det jävligt mycket läskigare den e ba långtråkig i början men sen mot slutet så blir den skiiit läbbig

Gå med i konversationen

Du kan skriva nu och registrera dig senare. Om du har ett konto, logga in nu för att posta med ditt konto.

Gäst
Svara på det här ämnet...

×   Klistrade in som rich text.   Klistra in som vanlig text istället

  Endast 75 emojis är tillåtet.

×   Din länk har automatiskt inbäddats.   Visa som en länk istället

×   Ditt tidigare innehåll har återställts.   Rensa redigeraren

×   Du kan inte klistra in bilder direkt. Ladda upp eller infoga bilder från URL.

×
  • Skapa ny...