Hoppa till innehåll

Rekommendera inlägg

Skrivet

batteritiden är väldigt minimal har jag hört. Ska du ha PSP till enbart spel rekommenderar jag mycket hälldre Nintendo DS. Men PSP klår med all media resurser den har. Kolla på DVD, Musikvideos, MPEG4, MP3, Avi,DivX mm.

Gäst Fatosh
Skrivet

Asså PSP är inte bara för multimedia sony gör det för att den ska bli bättre populärare. Och det beror på vad man gillar för slaxs spel .

 

Dem flesta Nintendo fans gillar ju äventyr därför att nintendo tillverkar det mest.

 

Sony tillverkar mest Action bilspel o.s.v

Gäst Fatosh
Skrivet

4 timmars speltid.

 

Och man ska ladda den när lampan lyser rött. Då är det ens eget fel att man inte laddat den.

Skrivet

hm vad ska man säga den är helt perfekt Rigde racer är ett underbart bil spel det är prick ps2 grafik hel skön konsoll , + det är väl bara fixa ett extra batteri jag klarar mig och köra i 1tim utan att klaga jag tror inte att nån sitter och kör PSP i

5-6tim i sträck. :blink:

Skrivet

DS! ! ! ! egentligen börjar jag tröttna lite på nintendo spelen och tycker touch screen bara e jobbigt men psp e dubbelt så dyrt. tror nog jag hellre vill ha ds trots allt.

×
  • Skapa ny...