Hacker Timpa Skrivet 3 Februari 2006 Rapport Skrivet 3 Februari 2006 (redigerat) :gitarr: Alla stannar hemma från skolan den 27 mars 2006, Vilken skola du än går på, vilken stad du än lever i. Tänk dig lärarnas miner när de kommer till skolan och ingen är där! Det kanske kommer med på nyheterna, för att det är en speciell dag. Kopiera detta och skicka till alla du känner :gitarr: Titel ändrad §1.25 Redigerat 3 Februari 2006 av nico
Katt Skrivet 3 Februari 2006 Rapport Skrivet 3 Februari 2006 Tror inte det. Vad är det som är så speciellt då då?
natte_bäst Skrivet 3 Februari 2006 Rapport Skrivet 3 Februari 2006 Tror inte det. Vad är det som är så speciellt då då? ja!!!!!!!!!!?????????????? :blink: :mellow:
Gäst Tomatketchup Skrivet 3 Februari 2006 Rapport Skrivet 3 Februari 2006 Min lärare är skitsnäll,så jag gör det inte.
FreeZtyle Skrivet 3 Februari 2006 Rapport Skrivet 3 Februari 2006 Tror inte det. Vad är det som är så speciellt då då? Att vi är hemma såklart! :P Tyvärr kommer det aldrig att funka. Vi har för många plugghästar här på fuska.se. Visst, jag är väldigt bra i skolan men jag är ingen plugghäst. Det är för att jag är så lättlärd.
Putside Skrivet 3 Februari 2006 Rapport Skrivet 3 Februari 2006 lol , medelandet har gått på MSN i evigheter. Men till saken, eftersom att lärarna vet att det går rykten på internet om att stanna hemma den dagen så vet dom att man skolkar. Så det är nog ingen vidare idé. Men stanna hemma ni och få en rejäl utskällning nästa dag om ni vill.
Aircondition Skrivet 3 Februari 2006 Rapport Skrivet 3 Februari 2006 lovar att det aldrig kommer funka men visst det hade vatt rätt kul :)
Fusion Skrivet 3 Februari 2006 Rapport Skrivet 3 Februari 2006 Varför just 27 mars? Hörde också i skolan att alla ska stanna hemma och skolka...Nej tack! Vill inte äventyra mitt betyg pga ett så löjlig idé...
ajar Skrivet 4 Februari 2006 Rapport Skrivet 4 Februari 2006 Det hade varit roligt och man hade nog gjort vad som helst för att se alla lärares miner när de kom dit men jag förstår inte riktigt varför man skulle göra det och just den 27 mars?
Gäst Soffan Skrivet 4 Februari 2006 Rapport Skrivet 4 Februari 2006 Lite väl mysko att alla elever i en skola inte kommer dit. Det skulle vara nog säkerligen vara skönt att vara hemma men som sagt. Betygen är väldigt viktiga för mig och jag vill inte försöka vara sämre i vanliga fall.
Sherikan Skrivet 5 Februari 2006 Rapport Skrivet 5 Februari 2006 Nejtack. Har ingen lust att få kvarsittning massa dagar bara för att man ska stanna hemma en viss dag. Är lagom säker på att lärarna i plugget har hört om ryktet också... -_-'
Gäst The heroin Skrivet 5 Februari 2006 Rapport Skrivet 5 Februari 2006 varför just 27 mars? någon dag måste det bli. uh, stanna hemma och SE lärarnas miner?? låter komplicerat där. nej, ska inte göra det, skulle förstöra mitt rykte hos lärarna totalt, och jag är ganska mån om mitt rykte
Rekommendera inlägg