Gäst Szellerie Skrivet 28 Oktober 2006 Rapport Skrivet 28 Oktober 2006 Dom är inte värdelösa på min iallfall ;) Ett + är dessutom att logitech trådlösa är mycket större än dom vanliga kontrollerna som typ är designade för babyhänder... :P
kn3ckarn Skrivet 29 Oktober 2006 Rapport Skrivet 29 Oktober 2006 Dom är inte värdelösa på min iallfall ;) Ett + är dessutom att logitech trådlösa är mycket större än dom vanliga kontrollerna som typ är designade för babyhänder... :P vet du nånstans man kan beställa dom? har inte sett dom i nåra affärer.
limmo Skrivet 29 Oktober 2006 Rapport Skrivet 29 Oktober 2006 (redigerat) Jag har en Tråslös handkontrol Logitech jag har köpt den från El Giganten titta där kanske du hittar Redigerat 29 Oktober 2006 av audi
kn3ckarn Skrivet 30 Oktober 2006 Rapport Skrivet 30 Oktober 2006 (redigerat) hmm, hittade en logitech idag, men det är ju ingen vibrator i dom ens så det får bli nån annan ändå, för det är ju ett måste. så är det nån som har nån annan att rekomendera? Redigerat 30 Oktober 2006 av kn3ckarn
Gäst Szellerie Skrivet 2 November 2006 Rapport Skrivet 2 November 2006 Dom är inte värdelösa på min iallfall ;) Ett + är dessutom att logitech trådlösa är mycket större än dom vanliga kontrollerna som typ är designade för babyhänder... :P D är väl visst vibrator i dom? Iaf min köpte jag på Coop Forum i Umeå om du undrar.. ;)
kn3ckarn Skrivet 2 November 2006 Rapport Skrivet 2 November 2006 Dom är inte värdelösa på min iallfall ;) Ett + är dessutom att logitech trådlösa är mycket större än dom vanliga kontrollerna som typ är designade för babyhänder... :P ok, finns väl flera isåfall, för den jag hittade hade inte det. får kolla vidare.
Drag0nfly Skrivet 3 November 2006 Rapport Skrivet 3 November 2006 Har en Logitech.. Rekommederas varmt!
kn3ckarn Skrivet 4 November 2006 Rapport Skrivet 4 November 2006 Har en Logitech.. Rekommederas varmt! är det dual shock i din?
Sandflygaren Skrivet 6 November 2006 Rapport Skrivet 6 November 2006 jag har en Mad Cats den e värdelös :(
Zimens Skrivet 6 November 2006 Rapport Skrivet 6 November 2006 köp inte Pelican bara. Gör inte Sony egna trådlösa, tror inte dom är så dyra. har sett dom någonstans tror jag.
kn3ckarn Skrivet 10 November 2006 Rapport Skrivet 10 November 2006 köp inte Pelican bara. Gör inte Sony egna trådlösa, tror inte dom är så dyra. har sett dom någonstans tror jag. ne det gör dom inte.
Rekommendera inlägg