Hoppa till innehåll

Rekommendera inlägg

Skrivet

Någon annan som har träffat på samma problem som jag ??

 

När jag en dag skulle spela ett spel så hängde sej Skivan mitt i spelandet och röda fyrkanter prydde skärmen. Jag stängde såklart av Konsolen men när jag skulle sätta på den igen så ville de sej inte. De 4 lamporna som är runt om On knappen 3 av dem lyste Djävulskt rött och det gick inte å starta mer :(. Jag ringde Microsoft Service linje i ca. 2 veckors tid men inget svar. På tredje veckan så svarade äntligen någon och Efter några dagar Kom de och hämtade Xboxen och tog in den på lagning sedan dess har jag inte hört något av dem :o. saknar min Kryss Låda ;)

Gäst Skellington
Skrivet

hände mej.. dom kom och hämtade den och sen dess har det inte hänt igen :ph34r:

Skrivet

Fick samma problem men lämmna in den till El-Giganten (där jag hade köpt den) sen så kom det ett paket på posten så låg det en helt ny box där i :) Inplastad och allt :D !!!!

 

jag gjorde samma sak fast med ONOFF men de sa att de skulle ta 3 månader! :S

Gäst Grenade
Skrivet

Fick samma problem men lämmna in den till El-Giganten (där jag hade köpt den) sen så kom det ett paket på posten så låg det en helt ny box där i :) Inplastad och allt :D !!!!

 

El giganten är bättre :D

Gå med i konversationen

Du kan skriva nu och registrera dig senare. Om du har ett konto, logga in nu för att posta med ditt konto.

Gäst
Svara på det här ämnet...

×   Klistrade in som rich text.   Klistra in som vanlig text istället

  Endast 75 emojis är tillåtet.

×   Din länk har automatiskt inbäddats.   Visa som en länk istället

×   Ditt tidigare innehåll har återställts.   Rensa redigeraren

×   Du kan inte klistra in bilder direkt. Ladda upp eller infoga bilder från URL.

×
  • Skapa ny...