Hoppa till innehåll

Rekommendera inlägg

Skrivet (redigerat)

Tjena!

Vet inte om den här tråden igenteligen skulle ha varit placerad i "Grafik och programmering" forumet men det är ju inte direkt för att få kommentarer om själva sidan som jag skapar denna tråden.

Det är så att jag tänkte att någon kunde vara intresserad av att veta vad jag håller på med utanför fuska(okej, jag vet. Det är nog inte så många som vet vem jag e). Jag har lite programmeringskunskaper men jag har glömt det mesta så det är därför jag använde mig av den över-noobiga sidan freewebs.com.

Adressen är följande: http://www.jimutt.info.se

 

Om någon undrar varför det står om "jimutt" på sidan så är det för att jag förut hette det på fuska.se och jag heter det på nästan alla sidor. Ska ändra tillbaka mitt användarnamn på fuska.se till jimutt sedan då jag får ändra igen.

 

 

OBS!!! Sidan kom typ upp idag så det är inte särskillt mycket på sidan

Redigerat av Firecracker
Skrivet (redigerat)

uhm, lol. Ska checka upp det där.

 

EDIT: nu är det fixat! Glömde att klicka på aktiveringslänken till subdomänen XD

Redigerat av Firecracker
Skrivet

nä, förstod att inte så många skulle ha det men gjorde mest sidan i brist på annat göra XD.

Jag satt bara och slö-skrev vid datorn.

 

Hmm, undra varför inlägget är anmält, fel forum kanske.........

Skrivet

Tack för omtanken men om syftet inte är att få feedback, vilket det i och för sig knappast kan vara om man använder en färdig mall på freewebs, har tråden inte så mycket här att göra. God natt.

 

Reklam för personlig vinning, låst.

Gäst
Detta ämne är nu stängt för ytterligare svar.
×
  • Skapa ny...