Hoppa till innehåll

Rekommendera inlägg

Skrivet (redigerat)

Försker få tag på en hellreaver så jag kan respeca min warrior.

Har bara droppats 2 gånger när jag varit där och varje gång har en DK fått den :(

Redigerat av asabrasa
  • Svar 1.5k
  • Skapat
  • Senaste svar

Ledande medlemmar i detta ämne

Ledande medlemmar i detta ämne

Postade bilder

Skrivet

Wipade Atramedes på 1% (500k hp) lite irriterad man blev. Men det var pug så man ska inte klaga så mycket.

Jag har wipat på Chimaeron HC på 0.6%, typ 300k hp. Inte kul alls!
Skrivet

Spelat in mer till mitt stora filmprojekt. Lirar BGs med 2x Warglaive of Azzinoth på min 85 Rogue och målet är att dominera Killing Blows, HKs och Damage, vilket jag ofta gör, i alla fall med på top 5. Finns redan en Rogue som lirar arena med warglaives, men jag har aldrig varit så intresserad av arena.

Skrivet (redigerat)

Ja i dag blev det en jävla massa wipes på Chimaeron HC. Fast ändå ganska hyfsade försök. Gäller bara att ösa på lite mer dps o:

 

edit: Chimaeron hc down wooo

Redigerat av albinmammut
Skrivet

Jadu, jag har köpt T11 legs, fick en ilvl 372 trinket ifrån halfus. Crossbow ifrån Valiona och head ifrån Monstrosity.

 

Och jag dödade cho'gall.

Skrivet

Har bestämt mig för att spela Ally ist för Horde, och har börjat lite night elf priest. lvl 37 nu, och håller på med bloodsale buccaners questen i stranglethorn.

Skrivet (redigerat)

Fick nyss Raven Lord, yaay! : >

 

Hoppas på att min guilds mage internet fuckar så dom boostar mig till 8/13 hc. <3

 

Edit: Självklart så funkade hans internet bra. : (

Redigerat av Emomilol
×
  • Skapa ny...