Hoppa till innehåll

Farmville @ Facebook


Rekommendera inlägg

  • Svar 90
  • Skapat
  • Senaste svar

Ledande medlemmar i detta ämne

Ledande medlemmar i detta ämne

Postade bilder

Skrivet

Min farm.

Nice, fel håll och allt GG.

Fel håll?

idiot

Hakkors kan rikta sig både åt vänster och höger, fyi

Inte ofta man gör det

 

Hur ofta används hakkors? oO

 

vet inte, är man en idiot så använder man det.
Skrivet

Tror inte det tog så lång tid, men jag är inte så bra på att ha koll på tiden (trodde en gång att 1h 20min endast var 20min, hehe)

 

Jag utgick från denna och förstorade den så man såg pixlarna och bytte sedan ut pixlarna mot höstackar^^

http://rmrk.net/Smileys/default/FUCKING_ANNOYING.gif

 

 

 

 

Den här farmen är nog den snyggaste jag sätt, säg till om bilden inte funkar så laddar jag upp den nån annanstans (det är en direktlänk från en facebook sida)

http://photos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs028.snc3/11536_173035324217_116980889217_2659724_5963872_n.jpg

Haha, den snubben måste skaffa sig ett liv :P

  • 2 månader senare...
  • 2 veckor senare...
Skrivet

Sjukt najs spel, började för nån vecka sedan och är redan lvl 15 ^^. Har kollat runt lite ang fusk till farmville men det verkar inte finnas något... Hittade däremot en jävligt najs guide häromdan som jag köpte, har börjat följa den nu och den funkar jävligt bra. Finns på denna sidan för de som är intresserade. Kostar typ som ett prepaid till WoW så jag tänkte vafan liksom ^^. Ha det gytt alla

Gå med i konversationen

Du kan skriva nu och registrera dig senare. Om du har ett konto, logga in nu för att posta med ditt konto.

Gäst
Svara på det här ämnet...

×   Klistrade in som rich text.   Klistra in som vanlig text istället

  Endast 75 emojis är tillåtet.

×   Din länk har automatiskt inbäddats.   Visa som en länk istället

×   Ditt tidigare innehåll har återställts.   Rensa redigeraren

×   Du kan inte klistra in bilder direkt. Ladda upp eller infoga bilder från URL.

×
  • Skapa ny...