Hoppa till innehåll

Rekommendera inlägg

Skrivet

okey... först kommer man ju till första slottet. Sen till banan efter slottet och sen till banan efter den, sen kommer man tiil bana 6 och då öppnas bara vägen som leder tillbaka till bana 4 hur kommer man till sista slottet därifrån?

Skrivet

asså du menar i själva världen eller? där banorna är som i en "återvändsring"? ^^ om det är det du menar så finns det en målflagga på en av banorna i "ringen" som inte är orginalet. Har för mig att det var såhär i alla fall. Jag fastnade där också men kom så småningom vidare :) fortsätt leta ;)

Skrivet

Jag visste inte ens att man kunde fasna där. Jag klarade det på första försöket isåfall. Ja har tom låst upp det gröna huset i närheten. :kung:

Skrivet

Jag har klarat alla banor i alla världar har 2 stjärnor bredvid min fil, :P

Tror det är det stället man ska hitta en Röd Flagga på den banan som du klara när du låste upp den andra vägen kommer inte riktigt ihåg, Men testa att köra alla banor i närheten.

×
  • Skapa ny...