Hoppa till innehåll

metoo

Medlem
  • Antal innehåll

    65
  • Blev medlem

  • Senast inloggad

Allt publicerat av metoo

  1. metoo

    Emogame

    Tjenare. Hittade rätt nyss ett spel som heter EmoGame, Det e sktikul. Dock bara i alpha. Men vafan komigen .! http://www.emogame.org
  2. Ja, jag Har firefox Också
  3. xD, Alla som ser detta ! vist har ni iexplorer.exe :) ?
  4. Va. Ehrm Alla jag känner har Iexplorer.exe Bara jag har iexplore.exe
  5. Mhmm - skriver från en Omformaterad Frisk dator :) Formaterade och nu fungerar allt Men Internet processen heter fortfarande iexplore.exe det ska ju vara iexplorer.exe Why?!?!
  6. xD ;) skriver från min laptop datorn typ bran upp.... Skojja :) ska Instalera Vista Med ett cp antivirus (sophos) sen ska jag Bara göra skolarbeta På Datorn Inget annat har jag bestämt :) märkte att iexplore. var ett virus... Jag har typ 273827819123773129 trojaner Såjag ger upp. jag måste Döda min dator nu. Byebye xp GOGO VISTA!!!! Vet att vista suger men man kan ju inte få virus då :) tack för all hjälp fuska (*host.
  7. :P Hmm men jag orkar inte formatera tasr ju f*n flera dagar. Jag får popups och skit också. och ifall jag tex söker på Fuska.se på google.se då kommer ju Fuska.se, fuska.se/forum etc ifall ajg klickar på någon av dom blir jag Skickad till nån annan sida. asså jag e så j*vla trött på det här. ocn när inte ens Smitfraud funkar så verkar det som om min dator har tappat Livsgnistan xD den som har kämpat så tappert... edit, :P (lite pinsamt) men formatering är väll reinstall windows.
  8. När jag klickar på en länk så öppnas standard Dl rutan vi säger att filen är 100 Mb som exempel Så fort download rutan öppnas så går det Instant till 100% och filen kommer till mitt skrivbord eller vart jag sparat den. men den är bara 100kb stor.. altså laddar den inte ner filen. men den säger att den gör det för det ngår ju till 100%. när jag dubbelklickar filen så Är det Står det att den är koruppt(skadad). Det e ju kalrt eftersoma tt den laddat ner 0.1% av den riktiga filen Och Nej jag andvänder inga Download managers.
  9. :P vf då?! (gör det endå) men OMG jag kan inte ladda ner någonting
  10. Hej, jag får utbrott snart. innan har jag haft problem med Lite popups och background changes men nu har det gått förlångt... så fort jag försöker ladda ner en fil tex Vdj trial så startas Dl rutan. Dl mäteren går hela vägen(instant) Och files kommer till mitt skrivbord. men Den är bara runt 100kb. och så fort jag försöker öppna den så står det att den är korrupt. Jag har fösökt med allt. scannat datorn med sophos antivirus/avg free / norton / windowsdefender och fanhans moster men Hittar inget virus. Vad skall jag göra?!!! jag kan ju knappt ladda ner musik ( Torrents(laglika ofc) fungerar dock). men inte en fil över runt 100 kb finns det inget man kan göra I regedit eller så. hitills har jag klarat mig med smitfraud och det har funkat mot det mesta. Info. andvänder ie explorer (nyaste med normala inställningar) har testat stänga av brandvägg och allt möjligt. (inklussive Dödat varenda procces ( inte explorer.exeoch dyligt) Har gjort system restore typ 10000 ggr och scanat Datorn 21380932189180391328132 ggr med alla möjliga program Just det glömde säga att jag Bliv även skickad till andra sidor när jag klickar google länkar. Så nu får jag utbrott!! HJÄÄÄLPP!!! Skulle bli jävligt fcking tacksam ifall nån hjälpte mig. Och plz skriv inte att jag ska Instalera om hela Windows för det kommer jag ej!!!! Och dessutom förlåt för alla svordomar men jag får f*n Damp nu!
  11. metoo

    Warrock Eller Gunz ?

    Gunz FTW!!! du behöver inte ens ladda ner (typ) klicka på play live och njut. Vilken nice känsla att göra alla pro steppsen som DBF SS RSS Osv... tar lite tid att lära sg men när du väl kan llt så kan du bara gå in i en serveroch äga, Obs, Pma mig när du laddat ner spelet så kan du joina min clan [R]uler , den har emblem. Jag kan även lära dig Bf If Dbf Juggle Fruitbomb, mM enyoy
  12. metoo

    Maplestory

    jag kommer med min lvl 143 DK ifall jag kommer ihåg pinnet :)
  13. Ehrm... en enchantment shammy e besta dpsen i lvl 30-60 så jag skulle säga Enchantment Shaman (dps) Prot Pally (tank) Och en priest. (healer)
  14. metoo

    Warpfire

    HAHA jag heter Admin, fett med respect man får ^^
  15. metoo

    Aol, Webmailbox

    Okej, nu är dt såhär att jag behöver lite hjälp med aim. jag har kommit på en annans killes accname and pw. och skulle behöva byta(av personliga själ) accname pw (mailadress) ifall det är möjligt och Secret question, Kortfattat, jag måste byta så mycke info så att han inte kan komma in på den, och nu frågar jag er. Vad ska jag byta för info, hur gör jag det och hur stor Chans är det hatt han tar tillbaka acountet? *borttaget*
  16. bra, hoppas systemet blir lättare-
  17. -............. TITTA INTE PÅ SISTA BILDEN[Titta inte på sista,.... gör du det kommer du alldrig mer våga gå in på datorn ! FYFAN! han e ju f*n ett missfoster(16 åringen) hur f*n kan man döda någon för ett spel...
  18. metoo

    The Mmo

    ^^, det kommer aldrig gå bra ifall ingen joinar ;D
  19. metoo

    The Mmo

    The mmo Söker Aktiva pratglada Medlemar The mmo är ett helt nyskapat GF för alla som älskar MMorpg Du kan prata om allt från Word of warcraft till Tibia ^^ när vi kommer igång kommer vi skaffa Gruppikon, ny beskrivning M,M I ''the MMo'' kan du prata om allt innom MMorpg spel tex maplestory guildwars, Wow,OSV Alltså alla Mmorpg spel, ,) Söker vi moderators? Svar; ja Vi drar en Moderator bland dom 30 första som går med i gruppen, du har även en chance ifall du är en pratglad/aktiv person, Vi fråger dig isåfall! >>>>>Gå med i gruppen här<<<<< (länk)
  20. metoo

    Maplestory

    andvänd proxy-.- ere nån som vill byta en lv 50+ bowman,sin eller bandit, mot min 109 priest?
  21. metoo

    Maplestory

    kör bara på global på mardiâ ^^ gjorde en low dex assasin däär, har även en lv 109 priest och ( lv 72 hermit) på windia, för byta mot annan gubbe på annan server. ( dock ger jag inte pin först) gubben ska va 50+ bandit eller assasin ^^ gå gärna med i mitt MS Gf häära på Fuska ^^
  22. ja, men assåw , man får samtal typ hela tiden.... jag slängde min jacka på marken en gång i kapprummet, fick snacka med rektor, dom tyckte att det var ''otacksamt åt städarna'' för att dom måste ta upp det, men assåw dom ska väll göra sig förchänt ,stavning) av sina pengar, moppa lite varge dag ska man inte få 14k, för...
  23. vi har ett ( asskonstigt system) med ''gula kort'' första gula = ska skrivas på och lämnas tillbaka. andra gula=ska skrivas på och lämnas tillbaka. tredje gula = iska skrivas på och lämnas tillbaka. fjäärdeew = ska skrivas på och lämnas tillbaka. nu börjar det med röda istellet. och för varje rött blir man kallad till möte med föreldrar med lärare- när man får fjäärdeww röda så får man ''svart'' som e soc rektor polis, (vetefan allt) Sjukt? 1 gult hära :D för att jag sköt läraren i huvet med en penvässare :D var tänkt mot en polare, ( det blev samtal med rektor).' fredas gick vi och busblinga lite, sen på måndan, så skulle vi pling amen jag gjorde det inte, och mina polare fick röda hela bunten + samtal med rektorn, jag fick ochså snacka med rektorn men eftersom att jag bara var med en gpng så fick jag inte ens ett mail hem :D /cheer.
  24. Repoost
×
  • Skapa ny...