Hoppa till innehåll

Rekommendera inlägg

Skrivet

Du får en kaka ! Eller ... nää ett kak paket!!!!!!!!!!!!

Jag då :( Jag älskar kakor sjukt mycket </3

 

 

___

Wasd jag uppskattar ditt tillägg.

  • Gilla 1
Skrivet (redigerat)

Jo kanske man kunde välja själv vad man vill ha för bakgrund. Via bild URL. Det skulle jag inte tacka nej till.

Redigerat av Nimrood
Skrivet

Hehe ja det är lätt att fixa. Men det känns som det saknar mening då det bara är man själv som ser det. Man kan inte säga "Jag är #12 Supermedlem" till någon för det är inte så andra ser det.

Skrivet

Mycket tydligare tidslinje. Skriver Statusar så alla vänner kan se. Lite som facebook fast inte alls lika. Man ser allas inlägg de lägger in i tidslinjen utan behöva gå in på medlemmens profil. 

Skrivet

Det tar admin ganska exakt 2 minuter att gå in i kontrollpanelen och ändra antal inlägg som krävs för respektive rank. Det kan han ta och göra själv. Arbetet som krävs för att jag med mina förutsättningar ska programmera om det, som dessutom bara är synligt för de som använder addonet, kräver mycket mer energi.

Gå med i konversationen

Du kan skriva nu och registrera dig senare. Om du har ett konto, logga in nu för att posta med ditt konto.

Gäst
Svara på det här ämnet...

×   Klistrade in som rich text.   Klistra in som vanlig text istället

  Endast 75 emojis är tillåtet.

×   Din länk har automatiskt inbäddats.   Visa som en länk istället

×   Ditt tidigare innehåll har återställts.   Rensa redigeraren

×   Du kan inte klistra in bilder direkt. Ladda upp eller infoga bilder från URL.

×
  • Skapa ny...