Hoppa till innehåll

Rekommendera inlägg

  • Svar 10.3k
  • Skapat
  • Senaste svar

Ledande medlemmar i detta ämne

Ledande medlemmar i detta ämne

Postade bilder

Skrivet

Ingen aning om jag postat denna tidigare..

Gillade denna, men jag hade nog gillat den lite bättre om den hade varit lite mindre, alltså så att motorcykeln tar upp större del av bilden.
Skrivet

Gillade denna, men jag hade nog gillat den lite bättre om den hade varit lite mindre, alltså så att motorcykeln tar upp större del av bilden.

Känner detsamma faktiskt, dock så ville killen som skulle ha bilden ha den storleken och ingen annan:(

  • 2 veckor senare...
  • 3 veckor senare...
Skrivet (redigerat)

En otroligt dålig modern tolkning av Keith Harings konst gjord i Paint till en redovisning. Men bildläraren blev nöjd iaf. [;

 

Haha! Så dålig att det blir bra! ;)

 

Kul. :)

 

@Rawr: Det ser ut som att du gjort en bakgrund och sedan bara slängt på en gubbe. Den i mitten är bäst för roboten smälter in lite där. Den understa och den översta passar inte alls in på bakgrunden. Texten är dåligt placerad också.

 

 

Redigerat av Mumutio

Gå med i konversationen

Du kan skriva nu och registrera dig senare. Om du har ett konto, logga in nu för att posta med ditt konto.

Gäst
Svara på det här ämnet...

×   Klistrade in som rich text.   Klistra in som vanlig text istället

  Endast 75 emojis är tillåtet.

×   Din länk har automatiskt inbäddats.   Visa som en länk istället

×   Ditt tidigare innehåll har återställts.   Rensa redigeraren

×   Du kan inte klistra in bilder direkt. Ladda upp eller infoga bilder från URL.

×
  • Skapa ny...